Main menu

Bosna i Hercegovina
Federacija Bosne i Hercegovine
Tuzlanski kanton
OPĆINA SAPNA
Služba za privredu, budžet i finansije

Broj: 04- Pr-1/18
Datum: 13.03.2018.godine

 

OBAVJEŠTENJE ZA MALA I SREDNJA PREDUZEĆA


Obavještavamo mala i srednja preduzeća sa prostora Općine Sapna da Vanjskotrgovinska komora Bosne i Hercegovine / Sektor za edukaciju u saradnji sa Evropskom bankom za obnovu i razvoj (EBRD) organizira seminar na temu „Programi podrške EBRD razvoju malih i srednjih preduzeća u Bosni i Hercegovini“.
Na seminaru će učestvovati predstavnici EBDR program podrške MSP i BiH, EU/EBRD kreditna linija za povećanje konkurentnosti MSP u BiH, koja uključuje kreditni portfolio EBRD od 20 miliona eura i dodjelu 15% grant sredstava malim i srednjim preduzećima za uspješno realizovane projekte iz fondova Evropske uniije.
Seminar je namijenjen malim i srednjim preduzećima.
Učešče na seminaru je besplatno.
Zainteresovani vlasnici i predstavnici MSP za učešće na seminaru su obavezni dostaviti prijevani obrazac najkasnije do 15.03.2018. godine na e-mail Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. ili na broj faksa 033/566-205.
Za dodatne informacije može se obratiti na broj telefona 033/566-201.

Dostavljeno:
1.Radio glas Drine
2.Na web stranicu Općine Sapna                                                                                                                                              POMOĆNIK NAČELNIKA
3.A/a.                                                                                                                                                                                          doc.dr. Nusret Hamidović