Main menu

Ured za koordinaciju projekata – PCU pri Federalnom ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva dostavio je Službi za privredu, budžet i finansije općine Sapna Poziv za podnošenje aplikacija za sufinansiranje zapošljavanja žena i mladih iz ruralnih područja sa prostora projektom definisanih općina, gdje između ostalih spada i oćina Sapna.

Služba za privredu, budžet i finansije općine Sapna, obavještava poslodavce sa prostora općine Sapna o mogućnostima apliciranja za pomoć po navedenom Pozivu, te da za isti potrebne dokumente mogu dobiti na zahtjev kod SERDE lično ili putem e-mail adrese: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli..

Aplikaciju sa zahtijevanim dokumentima potrebno je dostaviti lično ili putem pošte najkasnije do 21.novembra 2018.godine do 15:00 sati na adresu navedenu u predmetnom pozivu.
Dodatne informacije mogu se dobiti u nadležnoj općinskoj službi, web portalu općine Sapna, te u predmetnom Pozivu.