Main menu

U skladu sa članom 21. stav 1., tačka c) i članom 28. stav (1) i (4) Zakona o javnim nabavama Bosne i Hercegovine (“Službeni glasnik BiH”, broj: 39/14), obavještavamo Vas da općina Sapna ima namjeru provesti pregovarački postupak bez objave obavještenja o nabavci usluga, u predmetu „Održavanje programa Datanova, Dokunova, Finova i informacionog sistema u općini Sapna“.

Tenderska dokumentacija za navedenu nabavku učinit će se dostupnom zainteresiranim kandidatima/ponuđačima, svakim radnim danom putem elektronske pošte, e-mail adresa: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. do 05.02.2019. godine.

Dodatne informacije:
S obzirom da se radi o javnoj nabavci koja se odnose na zaštitu ekskluzivnih prava, pregovarački postupak će se voditi sa (jednim) dobavljačem.