Main menu

U PERIODU OD 17.02. DO 16.03. 2020. GODINE, IZVIĐAČKI TIM CENTRA ZA UKLANJANJE MINA U BIH – BHMAC, REGIONALNI URED TUZLA U SARADNJI SA SLUŽBOM CIVILNE ZAŠTITE OPĆINE SAPNA ĆE PROVODITI OPERACIJE NETEHNIČKOG IZVIĐANJA (NTI) NA MINSKI SUMNJIVOM PODRUČJU (MSP) SAPNA-VITINICA (MZ SAPNA, VITINICA I KRALJEVIĆI) U OPĆINI SAPNA. 

U CILJU ŠTO EFIKASNIJIH I SVEOBUHVATNIJIH PRIPREMA ZA OPERACIJE DEMINIRANJA I TEHNIČKOG IZVIĐANJA NA NAVEDENOM PODRUČJU, MOLE SE SVI GRAĐANI DA SVA SAZNANJA ILI SUMNJE NA MINIRANOST I POSTOJANJA MINA PRIJAVE IZVIĐAČKOM TIMU NA TERENU ILI NA KONTAKT TELEFONE:
- SLUŽBA CZ OPĆINE SAPNA - 121 ILI 035-599-537
- BHMAC RU TUZLA - 035-294-249, 035-294-250
ILI E.MAIL:
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

PRILOG: Obavještenje