Main menu

BOSNA I HERCEGOVINA
Federacija Bosne i Hercegovine
Tuzlanski kanton
Općina Sapna
Služba za privredu, budžet i finansije

Broj: 04-20-SL /20
Sapna, 05.10.2020. godine

 

Predmet: Obavještenje za poljoprivrede proizvođače;

Shodno Javnom pozivu za podsticanje jesenje sjetve, objavljenom od Federalnog ministarstva za poljoprivredu, vodoprivredu i šumarstvo, obavještavamo poljoprivredne proizvođače upisane u Registar poljoprivrednih gazdinstava ili Registar klijenata sa područja općine Sapna, da se mogu prijaviti na preliminarnu listu za realizaciju Programa jesenje sjetve u tekućoj godini.

Prihvatljivi troškovi za podsticaj su: nabavka sjemena, mineralnih đubriva i zaštitnih sredstava za proizvodnju pšenice, raži i ječma, zasijanih na području općine Sapna.

Prijava se može izvršiti u šalter sali općine Sapna svakim radnim danom od 7,30 do 16,00 h. Krajnji rok za podnošenje prijave je 9.10.2020. godine (petak).

PRILOG: Obrazac prijave za preliminarnu listu za jesenju sjetvu


                                                                                                                                                                                          RUKOVODILAC SLUŽBE
                                                                                                                                                                                 POMOĆNIK OPĆINSKOG NAČELNIKA
                                                                                                                                                                                         doc. dr Nusret Hamidović

Vrijeme u Sapni

Mostly Cloudy

8.89°C

Sapna