Main menu

Obavještavamo predstavnike privatnog sektora sa područja općine Sapna, da je u sklopu implementacije projekta „Javno privatno partnerstvo“ koju provodi Ministarstvo razvoja i poduzetništva TK, predviđeno održavanje obuke na ovu temu, za predstavnike privatnog sektora.
Obuka je planirana da se održi 14.11.2017.godine, sa početkom u 10:00 sati u hotelu Melain u Tuzli.
Svi troškovi obuke (radni trening materijal, publikacije, vodič za JPP i sl.) biće pokriveni iz sredstava projekta predviđenih za tu namjenu.
Predstavnici privatnog sektora koji su zainteresovani za ovu obuku, više detalja o literaturi, predavačima i obuci mogu pronaći na web sajtu: www.jpp.ba.
Kontakt osobe za registraciju i prisustvo obuci su Lejla Mehmedović, e-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. i Dženana Mešić, e-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli., telefon 035/554-731.