Main menu

Jučer je u kabinetu općinskog načelnika obavljeno potpisivanje Ugovora o finansiranju odnosno sufinansiranju projekata nevladinih/neprofitnih organizacija prispjelih po Javnom pozivu u 2018. godini.
Odlukom općinskog načelnika a na prijedlog komisije, za projekte nevladinih/neprofitnih organizacija iz oblasti kulture i sporta odobrena su sredstva u ukupnom iznosu od 12.000,00 KM a ista su raspodijeljena za sufinansiranje projekta „Takmičenje u međuopćinskoj ligi TK“ Fudbalskog kluba „Sapna“ iz Sapne u iznosu od 8.000,00 KM i projekta „Takmičenje u Premijer ligi BiH u sjedećoj odbojci“ Odbojkaškog kluba invalida „Drina“ Sapna u iznosu od 4.000,00 KM.
U ime Općine Sapna ugovor je potpisao općinski načelnik Zudin Mahmutović a u ime FK „Sapna“, predsjednik uprave kluba Hasan Gazibegović dok je OKI „Drina“ Sapna zastupao sekretar i menadžer kluba Ejub Mehmedović.