Main menu

U povodu nastupajućeg Kurban-bajrama, građanima Bosne i Hercegovine islamske vjeroispovjesti, u zemlji i dijaspori, a posebno građanima općine Sapna, želimo sretne i berićetne bajramske blagdane sa željom da ga provedu u dobrom zdravlju i vedrom bajramskom raspoloženju, a bajramsku radost podijele sa svojim porodicama, prijateljima i komšijama imajući na umu važnost međusobnog praštanja i pomažući onima kojima je pomoć potrebna.
BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN!
                                                 Predsjedavajući                                                                                                  Općinski načelnik
                                                Općinskog vijeća                                                                                               Zudin Mahmutović.v.r.
                                            Fedahija Ahemtović v.r.