Main menu

Svim muslimanima i muslimankama u Bosni i Hercegovini čestitam Novu 1440. hidžretsku godinu uz želju da svima bude sretna i berićetna i moleći Allaha dž. š. da muslimanima podari slogu, da ujedini njihova srca u dobru, da našu Zajednicu učvrsti u napretku, da našu Domovinu čuva u blagostanju i miru, i da svim ljudima ukaže na put sreće i uspjeha.

 

                                                                                                                                                                                        Općinski načelnik
                                                                                                                                                                                           Općine Sapna
                                                                                                                                                                                     Zudin Mahmutović s.r.