Nakon okončanja postupka javne nabavke, jučer je u kabinetu načelnika općine Sapna potpisan ugovor za izvođenje radova na rekonstrukciji dijela lokalnog puta u MZ Vitinica - naselje Selimovići.
Ugovor je u ime općine Sapna kao investitora potpisao općinski načelnik Zudin Mahmutović a u ime izvođača radova Ramo Hamidović, direktor preduzeća Lugovi kop d.o.o. Živinice.
Veći dio sredstava neophodnih za realizaciju ovog projekta u iznosu od 20.000,00 KM obezbijeđen je putem Direkcije regionalnih cesta TK-a, a 11.900,00 KM obezbjedili su građani svojim ličnim učešćem, dok su iz budžeta općine Sapna obezbijeđena nedostajuća sredstava u iznosu od 1.677,77 KM.
Ukupna vrijednost projekta sa PDV-om iznosi 33.577,77 KM, a rok za izvršenje radova iznosi 30 dana od dana uvođenja izvođača u posao.