Main menu

Nakon okončanja postupka javne nabavke, u kabinetu načelnika općine Sapna, potpisan je Ugovor za nabavku roba i izvođenje radova na izgradnji ulične energijski efikasne i ekološke javne rasvjete u MZ Vitinica - II faza.
Ugovor je u ime općine Sapna kao investitora potpisao općinski načelnik Zudin Mahmutović a u ime izvođača radova Nermin Zoletić, direktor preduzeća ERING d.o.o. Živinice
Radi se o nastavku projekta izgradnje ulične javne rasvjete koji je Općina Sapna kandidovala prema Ministarstvu prostornog uređenja i zaštite okolice Tuzlanskog kantona koje je za ovaj projekat odobrilo neophodna novčana sredstva.
Ugovorena dužina trase je nešto veća od 1.700 metra a vrijednost radova sa PDV-om iznosi 39.719,75 KM. Rok za izvođenje radova je 30 dana od dana uvođenja izvođača u posao.