Main menu

Povodom Prvog marta - Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine i 26. godišnjice od  formiranja 206. viteške brdske brigade, čestite građanima uputili su predsjedavajući Općinskog vijeća Fedahija Ahmetović i Općinski načelnik Zudin Mahmutović, u kojima stoji: „Svim  građanima Bosne i Hercegovine, a posebno građanima općine  Sapna, čestitamo 1. mart - Dan nezavisnosti jedine nam domovine Bosne i Hercegovine u želji da buduće dane obnovljene nezavisnosti države Bosne i Hercegovine dočekaju i obilježe u idealima za koje su se borili. Posebne i iskrene čestitke upućujemo porodicama šehida i poginulih boraca, ratnim vojnim invalidima, demobilisanim borcima, te ratnim komandirima i komandantima u povodu obilježavanja 26. godišnjice od formiranja 206. viteške brdske brigade“ 
 
      Predsjedavajući                                                                                                                                                           Općinski načelnik
Općinskog vijeća Sapna                                                                                                                                                         Općine Sapna
 Fedahija Ahmetović s.r.                                                                                                                                                   Zudin Mahmutović s.r.