Main menu

U okviru sportskog dijela programa obilježavanja 21. godišnjice Općine Sapna, danas se u sportskoj dvorani održava tradicionalni turnir u odbojci na kojem učestvuje osam ekipa. 
Pored domaćina ekipe Općine Sapna i prošlogodišnjeg pobjednika ekipe Građa promet Delić, na turniru učestvuju i ekipe sastavljene od uposlenika OŠ Sapna, MSŠ Sapna, Policijske stanice Sapna, JZU Dom zdravlja Sapna, te ekipe sastavljene od učenika OŠ Sapna i MSŠ Sapna.
Turnir je počeo u 13,00 sati i trajat će do večeras a za najuspješnije ekipe predviđena je dodjela pehara i diploma.
Sutra, u objektu sportske dvorane, također u povodu dvadeset prvog rođendana Općine Sapna, predviđeno je održavanje vjersko-kulturne manifestacije „Ilahijom i sevdalinkom do srca“ na kojoj će učešće uzeti nekoliko vokalno-instrumentalnih sastava. Početak manifestacije predviđen je za 18,30 sati.