Main menu

Već duže vrijeme mještani mjesne zajednice Sapna vrše pripreme za gradnju nove džamije i islamskog centra a do sada prikupljena sredstva od blizu 100.000,00 KM iskorištena su za kupovinu placa, projektno-tehničku i drugu neophodnu dokumentaciju.
Danas je u prisustvu glavnog imama Medžlisa islamske zajednice Zvornik Haris ef. Mustajbašića, općinskog načelnika Zudina Mahmutovića, predsjednika Skupštine Tuzlanskog kantona Senada Alića, te mnogobrojnih gostiju, mještana i džematlija džemata Sapna, svečano postavljen kamen temeljac ovog novog vjerskog objekta. .
Zvanični investitor gradnje je Medžlis islamske zajednice Zvornik koji je već počeo sa prikupljanjem sredstava neophodnih za izgradnju.
Ukupna vrijednost projekta iznosi oko 800.000,00 KM. 
    
    
    

Vrijeme u Sapni

Scattered Showers

13.89°C

Sapna