Main menu

U organizaciji JU Osnovna škola „Sapna“ i Sportskog saveza Tuzlanskog kantona, danas se na području općine Sapna održava Kantonalno prvenstvo u odbojci za osnovne škole u muškoj i ženskoj kategoriji. 
Dječaci svoje utakmice igraju u sportskoj dvorani u Sapni a djevojčice se takmiče u fiskulturnoj sali područne škole u Vitinici.
Dobrodošlicu svim ekipama ispred domaćina poželio je pomoćnik direktora JU OŠ „Sapna“ Nijaz Hasanović a kao pokrovitelj ovog takmičenja prisutnima se obratio te zaželio puno sportske sreće i uspjeha načelnik općine Sapna Zudin Mahmutović.
Puno uspjeha mladim takmičarima poželjela je i kantonalna ministrica za kulturu, sport i mlade Slavena Vojinović koja je ovo takmičenje proglasila otvorenim.
Na današnjem takmičenju učešće je uzelo 9 ekipa u muškoj kategoriji i 7 ekipa u ženskoj kategoriji a pobjednici će predstvaljati naš kanton na federalnom takmičenju.
 
    
    

 

Vrijeme u Sapni

Partly Cloudy

18.89°C

Sapna