Main menu

Pretposljednjeg dana manifestacije „Dani odbrane Sapne“, delegacija Općine Sapna položila je cvijeće i proučila fatihu na spomen obilježju sagrađenom na mjestu pogibije heroja odbrambeno-oslobodilačkog rata Hajrudina Mešića u Nezuku. 
Prigodnim vjerskim programom, učenjem tevhida i polaganjem cvijeća na šehidsko spomen obilježje u Baljkovici, obilježen je i dan ove mjesne zajednice.
Za sutra od 9,00 sati, u Zaseoku je predviđeno učenje tevhida u mjesnoj džamiji, polaganje cvijeća na spomen obilježju sagrađenom na mjestu pogibije heroja odbrambeno-oslobodilačkog rata Mehdina Hodžića - Senada i referat o njegovom liku i djelu, te polaganje cvijeća na šehidskom spomen obilježju poginulim pripadnicima Armije RBiH u Zaseoku i obilazak šehidskog mezarja.
Centralni događaj ovogodišnje manifestacije „Dani odbrane Sapne“, održaće se sutra u sportskoj dvorani u Sapni sa početkom od 11,00 sati, na kojem će biti upriličena svečana akademija uz bogat kulturno-umjetnički program.