Main menu

U povodu nastupajućeg Kurban-bajrama, građanima Bosne i Hercegovine islamske vjeroispovijesti, u zemlji i dijaspori, a posebno građanima općine Sapna, želimo sretne i berićetne bajramske blagdane sa željom da ih provedu u dobrom zdravlju i vedrom bajramskom raspoloženju, a bajramsku radost podijele sa svojim porodicama, prijateljima i komšijama imajući na umu važnost međusobnog praštanja i pomažući onima kojima je pomoć potrebna.

BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN!

     Predsjedavajući                                                                                                                                             Općinski načelnik
    Općinskog vijeća                                                                                                                                        Zudin Mahmutović.v.r.
Fedahija Ahmetović v.r.
 
 

Vrijeme u Sapni

Partly Cloudy

18.89°C

Sapna