Main menu

Nakon okončanja postupka javne nabavke, jučer je u kabinetu načelnika općine Sapna potpisan Ugovor za izvođenje radova na uređenju šetnice i zelenih površina u centralnom dijelu općine Sapna - I faza.
Radi se o dijelu projekta koji je sastavni dio projekta izgradnje centralnog spomen obilježja poginulim borcima Armije RBiH u Sapni a koji se odnosi na uređenje šetnice, odnosno Ulice Žrtava genocida u Srebrenici i zelenih površina pored nje.
Ugovor je u ime Općine Sapna kao investitora potpisao općinski načelnik Zudin Mahmutović a u ime izvođača radova Avdija Selimović, direktor sapanjskog preduzeća ADSA d.o.o. Sapna.
Ukupna vrijednost projekta sa PDV-om iznosi 161.222,98 KM a sredstva su obezbijeđena uz pomoć Ministarstva prostornog uređenja i zaštite okolice Tuzlanskog kantona i to u iznosu od 139.529,70 KM, dok je ostatak sredstava u iznosu od 21.693,28 KM obezbijeđen iz budžeta Općine Sapna..
Rok za izvršenje radova iznosi 55 dana od dana potpisivanja ugovora.