Main menu

Protekle sedmice općinu Sapna posjetili su predstavnici LOT tima EUFOR-a iz Bratunca.
Tom prilikom odlazeći šef LOT tima EUFOR-a iz Bratunca upoznao je općinske zvaničnike sa novoimenovanim rukovodstvom, te se zahvalio na odličnoj saradnji koju je u svom mandatu imao sa Općinom Sapna.
Odlazeći šef LOT tima EUFOR-a iz Bratunca izrazo je veliko zadovoljstvo vidnim napretkom u svim oblastima koji je Općina Sapna ostvarila posljednjih godina te posebno pohvalio kulturno-zabavne aktivnosti koje su se u Sapni odvijale tokom ljetnog perioda a kojima je u nekoliko navrata lično prisustvovao.
Općinski načelnik Zudin Mahmutović, također se zahvalio predstavnicima EUFOR-a na dosadašnjoj saradnji te istakao da se općinska administracija maksimalno trudi kako bi se građani općine Sapna ali i svi koji posjete ove krajeve, osjećali lijepo i kako bi im boravak na ovim prostorima bio što ugodniji. Naročito se to odnosi na ljetni period kada ove prostore posjećuje veliki broj ljudi koji privremeno rade i borave u inostranstvu a posebno ga raduje činjenica kada ljudi koji žive u drugim državama ponesu lijepe uspomene iz Sapne, istakao je općinski načelnik Zudin Mahmutović.