Main menu

U sklopu obilježavanja dana općine Banovići, u organizaciji Udruženje izdavača „Haber“ Tuzla i Nezavisnog informativnog glasila „BH Glas“, u subotu je na izletištu Zlaća kod Banovića, održano tradicionalno druženje i takmičenje u pripremanju bosanskog lonca.
Učešće u takmičenju uzelo je dvanaest ekipa, predstavnika općina sa prostora TK-a, Vlade TK-a, medijskih kuća i sportskih kolektiva, a u jakoj konkurenciji, ekipa općine Sapna ponovno je osvojila prvo mjesto i vrijedne nagrade. Ovo je drugi put u posljednje tri godine da naša ekipa osvaja prvo mjesto što svakako nije slučajno.
Ekipu općine Sapna sačinjavali su glavni kuhar Hasib Omerović i njegov unuk Selim Omerović, Zikret Mustafić, Mujo Salihović i Asmir Husejnović koji su po ocjeni stručnog žirija spremili najukusniji bosanski lonac. 
    
 
    
 
 
 

Vrijeme u Sapni

Scattered Showers

13.89°C

Sapna