Main menu

Dragi naši učitelji, nastavnici i profesori,
Povodom obilježavanja Svjetskog dana učitelja, koji se obilježava 5. oktobra, želim Vam u ime općine Sapna i u svoje osobno ime uputiti iskrene čestitke i poželjeti Vam puno uspjeha i zadovoljstva u Vašem plemenitom i časnom zvanju i pozivu.
Najiskrenije vam se zahvaljujem za svu Vašu ljubav, znanje, svakodnevni trud i strpljenje kojima darujete našu djecu vodeći ih do vrijednih školskih ali i životnih spoznaja.
Uz iskrenu zahvalnost na svim postignutim rezultatima u dosadašnjem radu i želju da i dalje stručno i sa ljubavlju obavljate odgovoran posao učitelja još jednom Vam najiskrenije čestitam Dan učitelja.
                                                                                                                                                                                    Općinski načelnik
                                                                                                                                                                                    Zudin Mahmutović