Main menu

Povodom 05. oktobra, Svjetskog dana učitelja, načelnik općine Sapna Zudin Mahmutović upriličio je prijem za rukovodsvo i delegacije nastavnog osoblja OŠ Sapna i MSŠ Sapna. 
Općinski načelnik iskoristio je priliku da učiteljima, nastavnicima i profesorima čestita njihov dan te da im se zahvali na uloženom trudu i potpori koju pružaju učenicima u sticanju novih znanja i vještina kao i doprinosu u odgoju i obrazovanju dosadašnjih ali i budućih generacija mladih ljudi.
Općinski načelnik također je istakao da Općina Sapna kao institucija prepoznaje značaj posla kojeg učitelji obavljaju i njihovu ulogu u društvu, te da će za svoje aktivnosti, uvjek imati podršku Općine Sapna
Direktori OŠ Sapna i MSŠ Sapna zahvalili su se općinskom načelniku na dosadašnjoj saradnji i što svojim radom i djelovanjem uveliko doprinio poboljšanju uslova obrazovanja na ovim prostorima.