Main menu

Kulturno sportsko rekreacioni centar u Sapni biće sutra (utorak, 12.11.2019. godine) svečano otvoren. Svečanoj ceremoniji otvaranja prisustvovat će i ambasador Republike Turske u Bosni i Hercegovini Haldun Koç, koji će zajedno sa općinskim načelnikom Zudinom Mahmutovićem presjeći vrpcu te objekat predati građanima općine Sapna na dalju upotrebu. 
Izgradnju ovog objekta čija vrijednost iznosi 323.491,90 KM finansirala je Ambasada Republike Turske u Bosni i Hercegovini u iznosu od 200.000,00 KM dok je ostatak sredstava obezbijeđen iz budžeta Općine Sapna.
Prema utvrđenom protokolu za sutra od 11,00 sati predviđen je prijem ambasadora Republike Turske u kabinetu općinskog načelnika, dok je od 11,30 sati kod novoizgrađenog objekta na lokalitetu Johak u Sapni predviđen kulturno-umjetnički program i obraćanje zvanica a u 12,00 sati svečano otvaranje centra.