Main menu

Svečanom sjednicom općinskog vijeća Sapna, prigodnim referatom i kulturno-zabavnim programom, jučer je u Sapni obilježen 25. novembar Dan državnosti Bosne i Hercegovine. 
U prepunoj općinskoj sali svečanu sjednicu Općinskog vijeća otvorio je predsjedavajući Fedahija Ahmetović a prigodan referat posvećen državnosti BiH pripremio je književnik i historičar mr. Nazim Ibrahimović.
U kulturno-zabavnom dijelu programa, prisutne su svojim izvedbama uveselili mališani Dnevnog centra za rani razvoj Sapna i članovi VIS Merak Sapna.
Također, održana je i promocija knjige autora mr. Nazima Ibahimovića i Hazima Karića pod nazivom "Skinuti sa hljeba i vode" koja na autentičan način govori o zločinima koje su srpske snage počinile nad zvorničkim Bošnjacima tokom agresije na Bosnu i Hercegovinu.
    
    
    
   
 
 

Vrijeme u Sapni

Partly Cloudy

18.89°C

Sapna