Main menu

U povodu nastupajućeg Ramazanskog bajrama, građanima Bosne i Hercegovine islamske vjeroispovjesti, u zemlji i dijaspori, a posebno građanima općine Sapna, želimo sretne i berićetne bajramske blagdane sa željom da ih provedu u dobrom zdravlju i vedrom bajramskom raspoloženju, a bajramsku radost podijele sa svojim porodicama, prijateljima i komšijama imajući na umu važnost međusobnog praštanja i pomažući onima kojima je pomoć potrebna.

BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN!

Predsjedavajući Općinskog vijeća                                                                                                                                                    Općinski načelnik
      Fedahija Ahmetović, s.r.                                                                                                                                                         Zudin Mahmutović, s.r. 

Vrijeme u Sapni

Scattered Showers

13.89°C

Sapna