Main menu

Nakon prvog smrtnog slučaja od posljedica koronavirusa na području općine Sapna, Općinski štab civilne zaštite Sapna je održao 14. vanrednu sjednicu na kojoj je razmatrana aktuelna situacija na prevenciji koronavirusa na području općine Sapna.
Na sjednici su usvojeni zaključci kojima su obavezani sanitarni i komunalni inspektor i redar da izvrše kontrolu u poslovnim objektima svih privrednih subjekata na području općine Sapna, te ukažu na obaveznu dezinfekciju i poštivanje propisanih procedura za sprečavanje koronavirusa, a od PS Sapna je zatražena pojačana kontrola osoba kojima je određena samoizolacija.
Sa sjednice je još jednom u nizu upućen apel građanima da budu disciplinovaniji, poštuju socijalnu distancu, nose zaštitne maske u zatvorenom prostoru i poštuju naredbe i mjere kojima se pokušava spriječiti širenje pandemije koronavirusa.

Vrijeme u Sapni

Scattered Showers

13.89°C

Sapna