Main menu

Povodom velikog muslimanskog praznika, Kurban bajrama, općinski načelnik Zudin Mahmutović i predsjedavajući općinskog vijeća Sapna Fedahija Ahmetović, u ime svojih saradnika i u svoje lično ime uputili su čestitku svim građanima islamske vjeroispovjesti općine Sapna i širom BiH, u kojoj stoji:
“Svim građanima islamske vjeroispovjesti, u zemlji i dijaspori, a posebno građanima općine Sapna želimo sretne i berićetne bajramske blagdane sa željom da ih provedu u dobrom zdravlju i vedrom bajramskom raspoloženju, a bajramsku radost podijele sa svojim porodicama, prijateljima i komšijama imajući na umu važnost međusobnog praštanja i pomažući onima kojima je pomoć potrebna.“
BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN!
Predsjedavajući Općinskog vijeća                                                                                                                                                         Općinski načelnik
       Fedahija Ahmetović, s.r.                                                                                                                                                           Zudin Mahmutović, s.r. 
 

Vrijeme u Sapni

Scattered Showers

13.89°C

Sapna