Main menu

Danas je u sali za sjednice održana 26. redovna sjednica Općinskog vijeća Sapna. Dnevnim redom sjednice je bilo planirano 15 tačaka.
Vijećnici su razmatrajući prvu tačku dnevnog reda donijeli Odluku o usvajanju izvještaja o izvršenju budžeta Općine Sapna za period od 01.01.2020. godine do 30.06.2020. godine a zatim su usvojili i Prijedlog odluke o oprijedjeljenosti za uspostavljanje tradicionalnog modela u projektu Unaprijeđenje ulične rasvjete u općini Sapna, kojom se na osnovu prezentovane Studije opravdanosti, tokom ove i naredne godine planira izgradnja nove i rekonstrukcija starih uličnih rasvjeta u svim mjesnim zajednicama na prostoru općine Sapna sa energijski efikasnim i ekološkim osvjetljenjem.
Vijećnici su između ostalog izvršili izmjenu ranije usvojene Odluke o kreditnom zaduženju Općine Sapna zbog povoljnijih uslova ponuđenih od Razvojne banke Federacije BiH a usvojeno je i niz izvještaja i informacija koji su bili predmet današnjeg zasjedanja. 
    
  

Vrijeme u Sapni

Mostly Cloudy

8.89°C

Sapna