Main menu

Protekle sedmice Općina Sapna je raspisala javni poziv za uređenje Ulice žrtava genocida u Srebrenici i trga, odnosno uređenju pješačke šetnice i zelenih površina u centralnom dijelu općine Sapna.
Radi se o radovima druge faze uređenja šetnice koji prema projektu podrazumijevaju uređenje asfaltnih površina na raskrsnici kod Centralnog spomen obilježja, postavljanje uličnih ivičnjaka pored pješačkih staza i šetnice, postavljanje rasvjetnih stubova sa svjetiljkama led tehnologije, zatim četvorostranog automatskog vanjskoupotrebnog sata promjera 90 cm sa vlastitim osvjetljenjem i niz drugih sitnijih radova kojima će centralni dio naše općine dobiti još ljepši izgled.
Procjenjena vrijednost radova sa PDV-om iznosi oko 74.000,00 KM.
Preduzeća zainteresovana za izvođenje navedenih radova svoje ponude mogu dostaviti do 05. oktobra tekuće godine, nakon čega će se pristupiti odabiru najpovoljnijeg ponuđača. 
   

Vrijeme u Sapni

Mostly Cloudy

8.89°C

Sapna