Main menu

Dragi naši učitelji, nastavnici i profesori,
Povodom obilježavanja Svjetskog dana učitelja, koji se obilježava 5. oktobra, želim Vam u ime općine Sapna i u svoje osobno ime uputiti iskrene čestitke i poželjeti Vam puno uspjeha i zadovoljstva u Vašem plemenitom i časnom zvanju i pozivu.
Najiskrenije vam se zahvaljujem za svu Vašu ljubav, znanje, svakodnevni trud i strpljenje kojima darujete našu djecu vodeći ih do vrijednih školskih ali i životnih spoznaja.
Također koristim priliku da Vam čestitam što ste na cjelokupnu situaciju izazvanu pandemijom COVID 19 odgovorili hrabro, odlučno i odgovorno istovremeno čuvajući svoje lično i zdravlje naših učenika.
Uz iskrenu zahvalnost na svim postignutim rezultatima u dosadašnjem radu i želju, prije svega, za dobrim zdravljem još jednom Vam najiskrenije čestitam Dan učitelja
   Općinski načelnik                                                                                                                                                                          Predsjedavajući OV
  Zudin Mahmutović                                                                                                                                                                         Fedahija Ahmetović  
 
 

 

Vrijeme u Sapni

Mostly Cloudy

8.89°C

Sapna