Main menu

Općina Sapna i Dobrovoljno vatrogasno društvo Sapna, danas su dobili svoje prvo vatrogasno vozilo. Riječ je o donaciji Grada Tuzla i Profesionalne vatrogasne jedinice Tuzla, koji su ovo vozilo dali našoj općini na privremeno korištenje bez naknade u trajanju od dvije godine sa mogućnošću produženja ugovora. 

Radi se o korištenom ali veoma dobro opremljenom vatrogasnom vozilu kapaciteta od oko 2.500 litara vode, koje će ubuduće služiti za gašenje eventualnih požara na području naše općine.
Općinski načelnik Zudin Mahmutović, u svoje lično ime, te u ime Općine Sapna i svih njenih građana, zahvalio se pripadnicima Profesionalne vatrogasne jedinice Tuzla i Gradu Tuzla na ustupljenom vozilu uz nadu da neće biti previše potrebe za njegovo korištenje ali i da ukoliko zatreba, na najbolji način posluži svojoj svrsi. Načelnik je ovom prilikom najavio da će u narednom periodu jedan od zadataka općinske administracije svakako biti nabavka jednog novog vatrogasnog vozila.

    

  

Vrijeme u Sapni

Mostly Cloudy

16.11°C

Sapna