Main menu

Nakon obavljenih pripremnih radova danas je počelo asfaltiranje lokalnog puta Međeđa – Mramorovi. Radi se o kraćoj dionici puta čija se rekonstrukcij morala obaviti zbog oštećenja uslijed klizišta a čija vrijednost iznosi 35.565,07 KM. Sredstva za realizaciju ovog projekta obezbijeđena su iz budžeta Općine Sapna.
Istovremeno, vrše se pripremni radovi za asfaltiranje i druge dionice puta u istoj mjesnoj zajednici. Radi se o putnom pravcu od glavne ceste u MZ Međeđa prema naselju Durakovići u dužini od 356 metara. Neophodna sredstva za realizaciju ovog projekta u iznosu od 41.575,95 KM jednim dijelom obezbijeđena su ličnim učešćem mještana dok je ostatak osiguran iz budžeta Općine Sapna.
Radove u Međeđi danas su obišli i općinski načelnik Zudin Mahmutović te predsjedavajući Općinskog vijeća Fedahija Ahmetović. 

    

    

 

Vrijeme u Sapni

Mostly Cloudy

16.11°C

Sapna