Main menu

Svim građanima općine Sapna, kao i svim Bosancima i Hercegovcima upućujemo iskrene čestitke u povodu 25. novembra- Dana državnosti, jedine nam domovine Bosne i Hercegovine.
Ovaj historijski dan obavezuje svakog od nas da na sebi svojstven način damo puni doprinos u daljoj izgradnji i snaženju ugleda naše države, te da zajedničkim radom i naporima osiguramo budućnost Bosne i Hercegovine u EU.
       Predsjedavajući                                                                                                                                                                        Općinski načelnik
Općinskog vijeća Sapna                                                                                                                                                                     Općine Sapna
Fedahija Ahmetović s.r.                                                                                                                                                                 Zudin Mahmutović s.r.

 

Vrijeme u Sapni

Mostly Cloudy

3.89°C

Sapna