Main menu

U cilju sagledavanja dosadašnje saradnje i postignutih rezultata u godini koja je na izmaku, te razgovora o aktivnostima za narednu godinu, općinski načelnik Zudin Mahmutović tradicionalno zadnjih nekoliko dana kalendarske godine organizuje prijeme za predstavnike vjerske zajednice, političkih subjekata, predstavnike javnih institucija koje djeluju na našoj općini, boračkih i drugih udruženja, sportskih kolektiva te mjesnih zajednica.
Za razliku od prethodnih godina ovogodišnji tradicionalni prijemi reducirani su zbog aktuelne epidemiološke situacije ali ipak bili su prilika da se u opuštenoj atmosferi razgovara o svim pitanjima koji su od interesa za određene kategorije i stanovništvo općine u cjelini, predlože ili najave planovi daljih aktivnosti kako lolalne vlasti tako i drugih interesnih grupa a sve u cilju unaprijeđenja lokalne zajednice i društva u njoj. 

    

   

   

  

 

Vrijeme u Sapni

Mostly Cloudy

3.89°C

Sapna