Main menu

Dragi moji sugrađani,
Mnogo je pozitivnih priča i projekata koji su obilježili 2020. godinu, koji mene kao načelnika Općine čine ponosnim. U nadi da ćemo nastaviti sa dobrim radom i još boljim rezultatima, dočekujemo Novu 2021. godinu pozitivni i spremi za nove ideje i projekte.
Vrijeme koje je pred nama neka bude ispunjeno zdravljem, srećom i uspjesima na privatnom i poslovnom planu.
Vjerujem da ćemo u 2021. godini, u kojoj nas sigurno očekuju mnogi izazovi, znati naći još bolje modele za prevazilaženje ekonomskih i socijalnih problema. Moramo zajedno raditi i smanjiti nezaposlenost, privući investicije, nastaviti graditi infrastrukturu i provoditi reforme na poboljšanju uslova života.
U nadi i vjeri da će nastupajuća godina biti godina novih i boljih rješenja, svim građanima općine Sapna u ime svojih saradnika i u lično ime želim sretnu i uspješnu 2021. godinu, naravno uz želju za dobro zdravlje, ličnu, porodičnu sreću i uspjeh.
SRETNA NOVA 2021. GODINA
Načelnik općine Sapna, Zudin Mahmutović

 

Vrijeme u Sapni

Mostly Cloudy

3.89°C

Sapna