Main menu

U povodu 1. marta - Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine i 30. godišnjice od formiranja 206. viteške brdske brigade, Općinski načelnik Zudin Mahmutović uputio je čestitku:
Svim građanima općine Sapna kao i svim Bosancima i Hercegovcima koji je vole, koji su se borili i koji se bore za suverenu i samostalnu Bosnu i Hercegovinu i doživljavaju je svojom domovinom, čestitam Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine, sa željom da buduće dane obnovljene nezavisnosti države Bosne i Hercegovine dočekaju i obilježe u idealima za koje su se borili.
Posebne i iskrene čestitke upućujem porodicama šehida i poginulih boraca, ratnim vojnim invalidima, demobilisanim borcima, te ratnim komandirima i komandantima u povodu obilježavanja 30. godišnjice od formiranja 206. viteške brdske brigade.
                                                                                                           Općinski načelnik
                                                                                                               Zudin Mahmutović, s.r.