Main menu

U ime administracije organa uprave općine Sapna i u svoje lično ime, svim stanovnicima Općine Sapna u zemlji i dijaspori upućujem iskrene čestitke u povodu Dana Općine Sapna.
Zajedničkim snagama nastavićemo realizovati brojne projekte na izgradnji bolje i ljepše Sapne, a sve u cilju stvaranja kvalitetnijeg i prosperitetnijeg života naših sugrađana, jer to nam je cilj i obaveza.
                                                                                                                                                                                          Općinski načelnik
                                                                                                                                                                                       Zudin Mahmutović,s.r.