Main menu

U ime općine Sapna i u svoje lično ime svim vjernicima islamske vjeroispovijesti upućujem iskrene čestitke u povodu predstojećeg mubarek ramazana, uz želju da dane posta provedu u dobrom zdravlju i porodičnoj sreći.
S uvjerenjem da će nam ovaj mjesec donijeti povratak istinskim duhovnim vrijednostima, obnovu sloge i međusobnog povjerenja, te jačanje porodičnih i prijateljskih veza, svim vjernicima islamske vjeroispovijesti želim sretne i berićetne, mubarek dane ramazana.
Ramazan Šerif Mubarek Olsun!
                                                                                                                                                                                     Općinski načelnik
                                                                                                                                                                                  Zudin Mahmutović, s.r.