Main menu

U povodu nastupajućeg Ramazanskog bajrama, građanima Bosne i Hercegovine islamske vjeroispovjesti, u zemlji i dijaspori, a posebno građanima općine Sapna, želim sretne i berićetne bajramske blagdane sa željom da ih provedu u dobrom zdravlju i vedrom bajramskom raspoloženju, a bajramsku radost podijele sa svojim porodicama, prijateljima i komšijama imajući na umu važnost međusobnog praštanja i pomažući onima kojima je pomoć potrebna. BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN!
                                                                                                                                                                                                                 Općinski načelnik
                                                                                                                                                                                                               Zudin Mahmutović, s.r.