Main menu

Dragi moji sugrađani,
Mnogo je pozitivnih priča i projekata koji su obilježili 2023.  godinu, koje mene kao načelnika Općine čine ponosnim. U nadi da ćemo nastaviti sa dobrim radom i još boljim rezultatima, dočekujemo Novu 2024. godinu pozitivni i spremni za nove ideje i projekte.
Vrijeme koje je pred nama neka bude ispunjeno zdravljem, srećom i uspjesima na privatnom i poslovnom planu.
Vjerujem da ćemo u 2024. godinu, u kojoj nas sigurno očekuju mnogi izazovi, znati naći još bolje modele za prevazilaženje ekonomskih i socijalnih problema.
Moramo zajedno raditi i smanjiti nezaposlenost, privući investicije, nastaviti graditi infrastrukturu i provoditi reforme na poboljšanju uslova života.
U nadi i vjeri da će nastupajuća godina biti, godina novih i boljih rješenja, u ime Općinske administracije i u svoje lično ime, svim građanima općine Sapna želim sretnu i uspješnu 2024. godinu.
SRETNA NOVA 2024. GODINA!
                                                                                                                                                                                                                    Načelnik općine Sapna
                                                                                                                                                                                                                        Zudin Mahmutović