Main menu

Povodom 15. aprila, Dana Armije Republike Bosne i Hercegovine upućujemo čestitke svim njenim pripadnicima, članovima porodica šehida, poginulih i nestalih boraca, ratnim vojnim invalidima, dobitnicima najvećih ratnih priznanja i svim patriotama koji su branili i odbranili Bosnu i Hercegovinu.
Armiju Republike Bosne i Hercegovine su činili najhrabriji i najbolji sinovi naše domovine koji su časno i dostojanstveno vodili odbrambeno oslobodilački rat i sačuvali cjelovitost Bosne i Hercegovine.
Trajna nam je obaveza je da u miru podsjećamo na hrabrost i dostojanstvo pripadnika Armije RBiH i da se stalno sjećamo onih koji su svoje živote dali za našu domovinu i slobodu koju danas uživamo.
Svim pripadnicima Armije Republike Bosne i Hercegovine i svim građanima još jednom upućujemo čestitke povodom 15.aprila, Dana Armije RBiH.
                                                                                                                                                                                                            Općinski načelnik
                                                                                                                                                                                                           Zudin Mahmutović