Main menu

Svim radnicama i radnicima, građanima općine Sapna, Bosne i Hercegovine u zemlji i u inostranstvu u ime organa uprave Općine Sapna i u svoje lično ime, upućujem iskrene čestitke u povodu 1. maja, Međunarodnog praznika rada, sa željom da njegova simbolika dodatno učvrsti i afirmiše rad, solidarnost i razvoj kao temeljne društvene vrijednosti.
Uz ovaj veliki praznik rada kao simbola radničkih prava, rada i napretka, svim građanima naše države a posebno općine Sapna, želim pristojan život, puno sreće i zdravlja uz nadu i želju da će ovaj i svi naredni praznici biti dočekani u miru i blagostanju.  
                                                                                                                                                                                             Općinski načelnik
                                                                                                                                                                                               Općine Sapna
                                                                                                                                                                                          Zudin Mahmutović  s.r.   

 

       Prvi_maj_24.jpg