Općinsko vijeće Sapna  u srijedu 22.10.2014.godine, održaće 18. redovnu sjednicu. Sjednica će se održati u sali za sjednice općine Sapna sa početkom u 9:00 sati. Za sjednicu su predložene tri tačke dnevnog reda, Razmatranje i usvajanje Izvještaja o procjeni šteta od prirodne nepogode poplava i klizanja tla (klizišta) na području Općine Sapna za...

...period maj-avgust 2014. godine;  Razmatranje i usvajanje Prijedloga Pravilnika o utvrđivanju kriterija, postupka i dokumentaciji neophodnoj za ostvarivanje prava za pomoć u obnovi i izgradnji stambenih objekata, uništenih i oštećenih u klizištima i poplavama u vrijeme prirodne nesreće na području Općine Sapna i Tekuća pitanja u okviru kojih se razmatraju zahtjevi, inicijative i vijećnička pitanja.