Main menu

U radnoj posjeti Općini Sapna jučer su boravili direktor Federalnog fonda za pomoć nastradalim područjima od prirodne nesreće na teritoriji Federacije BiH, Jasmin Jaganjac i predstavnica UNDP-a, Amila Šećerkadić sa saradnicima. Tom prilikom u kabinetu općinskog načelnika je održan radni sastanak na kojem se govorilo o...

...nastavku aktivnosti na sanaciji klizišta na području općine Sapna.

Direktor Federalnog fonda za pomoć nastradalim područjima od prirodne nesreće na teritoriji Federacije BiH, Jasmin Jaganjac, upoznao je općinskog načelnika Ismeta Omerovića i njegove saradnike sa aktivnostima, koje su u saradnji sa UNDP-om poduzete na pripremi realizacije preojekata sanacije klizišta na području općine Sapna.

Na sastanku je razgovarano i o programu izgradnje montažnih kuća za porodice čiji su stambeni objekti uništeni u prirodnoj nesreći, čijoj će se realizaciji pristupiti kada budu okončani geotehnički elaborati za buduće lokacije sa područja općine Sapna na kojima će se graditi kuće.

 

Vrijeme u Sapni

Partly Cloudy

10°C

Sapna