Main menu

Na osnovu člana 46. Zakona o prostornom uređenju i građenju („Službene novine TK“, broj 6/11, 4/13, 15/13 i 3/15), Zaključka Općinskog vijeća Sapna o usvajanju Nacrta Regulacionog plana za industrijsko-poslovnu zonu 1 u Sapni i Zaključka Općinskog vijeća Sapna o usvajanju Nacrta Odluke o provođenju Regulacionog plana za industrijsko-poslovnu zonu 1 u Sapni, Općina Sapna izlaže na javni uvid NACRT REGULACIONOG PLANA ZA INDUSTRIJSKO-POSLOVNU ZONU 1 u SAPNI (tekstualnigrafički dio) zajedno sa Odlukom o provođenju.

Nacrt Regulacionog plana za industrijsko-poslovnu zonu 1 u Sapni zajedno sa Odlukom o provođenju bit će izložen u prostorijama općine Sapna (općinskoj sali), svakog radnog dana, počev od 03.03.2016. godine do 03.04.2016. godine, (30 dana), u vremenu od 8 do 14 sati i dostupan u digitalnom obliku na web adresi: www.opcinasapna.ba

Primjedbe, prijedloge, sugestije i mišljenja na izloženi Nacrt Regulacionog plana za industrijsko-poslovnu zonu 1 u Sapni i Odluke o provođenju, fizička i pravna lica mogu upisati u svesku sa numerisanim stranama, koja se nalazi u prostoriji u kojoj je izložen nacrt plana ili dostaviti u pisanoj formi na adresu općine, kao i putem e-maila Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli., u toku trajanja javnog uvida, zaključno sa 03.04.2016. godine. 

Centralna javna rasprava održat će se 24.03.2016. godine u 13 sati u sali Općinskog vijeća Sapna.