Main menu

Komisija za pregled izvedenih radova, uz prisustvo predstavnika organizacije World Vision BiH i općine Sapna, danas su izvršili tehnički pregled 6 stambenih objekata u naselju Biberovići koji su sagrađeni po projektu Rekonstrukcije i sanacije stambenih jedinica za socijalno ugrožene Romske porodice po sistemu „ključ u ruke“ u općini Sapna.

Vrijednost ovog Projekta iznosi 172.220,74 KM a sredstva su osigurali Ministarstvo za ljudska prava i izbjeglice BiH i organizacija World Vision BiH.

Izvođač radova „INTER EXT“ d.o.o Banovići završio je radove u predviđenom vremenskom roku, odnosno u roku od 60 dana od dana potpisivanja Ugovora.

Ukoliko Komisija za tehnički pregled radova utvrdi da su radovi izvedeni stručno i kvalitetno i u skladu sa projektnom dokumentacijom, ubrzo će biti upriličena i svečanost dodjele ključeva korisnicima.

  

  

  

Vrijeme u Sapni

Partly Cloudy

18.89°C

Sapna