Main menu

Nizom sportskih i kulturnih dešavanja, nastavljeno je obilježavanje Dana Općine Sapna. U fiskulturnoj sali OŠ „Sapna“, upriličen je odbojkaški turnir na kojem je učešće uzelo šest ekipa od kojih je najuspješnija bila ekipa Policijske stanice Sapna. Drugo mjesto je osvojila ekipa Građa promet „Delić“ a trećeplasirana je ekipa Općine Sapna. 
Turnir u šahu osvojio je Jusuf Gušić, dok su drugoplasirani, odnosno trećeplasirani, bili Enes Hrustić i Dževad Alić.
U prepunoj općinskoj sali za sjednice upriličena je izložba likovnih radova mlade sapanjske autorice Maide Hasanović, a nakon izložbe, prisutne su sevdalinkama zabavili vokalno-instrumentalni sastav „Merak“ Sapna i mnogobrojni gostujući izvođači ove tradicionalne bosanske pjesme.
Program obilježavanja Dana općine se nastavlja danas obilaskom svih šehidskih spomen obilježja, te Svečanom sjednicom Općinskog vijeća.