Main menu

Premijer Vlade TK-a Bego Gutić, predsjednik Skupštine TK-a Senad Alić, ministar trgovina, turizma i saobraćaja u Vladi TK-a Mirsad Gluhić, direktor Direkcije regionalnih cesta TK-a Agan Delibajrić i načelnik općine Sapna Zudin Mahmutović, danas su svečanim presjecanjem vrpce, zvanično pustili u promet rekonstruisanu dionicu regionalnog puta Zvornik - Priboj, odnosno dionicu puta koja povezuje Sapnu i Teočak, a koja prolazi kroz naselje Goduš u dužini od 700 metara. 
Svečanom otvaranju ove dionice puta prisustvovalo je još nekoliko ministara Vlade TK-a, načelnik općine Teočak, predstavnici i mještani MZ Goduš.
Direktor Direkcije regionalnih cesta Agan Delibajrić kazao je da se postupak odabira izvođača radova za nastavak rekonstrukcije ovog regionalnog puta u dužini od oko 1.400 metara privodi kraju te još jednom izrazio nadu da će kompletna trasa biti završena do kraja 2018. godine.