Main menu

Danas je u Kabinetu općinskog načelnika obavljeno potpisivanje ugovora o finansiranju, odnosno sufinansiranju projekata nevladinih/neprofitnih organizacija po Javnom pozivu u 2017. godini.
Odlukom općinskog načelnika, a na prijedlog komisije, za projekte nevladinih/neprofitnih organizacija iz oblasti kulture i sporta, odobrena su sredstva u ukupnom iznosu od 13.000,00 KM, a ista su raspodjeljena za sufinansiranje projekta „Takmičenje u međuopćinskoj ligi TK“ Fudbalskog kluba „Sapna“ iz Sapne u iznosu od 8.000,00 KM i projekta „Takmičenje u Premijer ligi, učešće na međunarodnim i domaćim turnirima“ Odbojkaškog kluba invalida „Drina“ Sapna u iznosu od 5.000,00 KM.
U ime FK „Sapna“, ugovor je potpisao predsjednik uprave kluba Hasan Gazibegović, a u ime OKI „Drina“ sekretar i menadžer Ejub Mehmedović.
Svečanom činu potpisivanja ugovora u ime Općine Sapna prisustvovao je savjetnik općinskog načelnika Ismet Omerović.