Main menu

U povodu nastupajućeg Kurban-bajrama, građanima Bosne i Hercegovine islamske vjeroispovjesti, u zemlji i dijaspori, a posebno građanima općine Sapna, upućujemo iskrene čestitke i želje da ga provedu u dobrom zdravlju, sreći, miru, radosti, blagostanju i vedrom bajramskom raspoloženju, a bajramsku radost podijele sa svojim porodicama, prijateljima i komšijama imajući na umu važnost međusobnog praštanja i pomažući onima kojima je pomoć potrebna. BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN!

                                                Predsjedavajući                                                                                                                       Općinski načelnik
                                               Općinskog vijeća                                                                                                                    Zudin Mahmutović.v.r.
                                           Fedahija Ahemtović v.r.